125-470-JTW
MFR.Part #
125-470-JTW
JLCPCB Part #
C17450432
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 47Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS