125-360-JTW
MFR.Part #
125-360-JTW
JLCPCB Part #
C17422373
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 36Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS