125-2R7-JBW
MFR.Part #
125-2R7-JBW
JLCPCB Part #
C17190373
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 2.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS