125-271-JTW
MFR.Part #
125-271-JTW
JLCPCB Part #
C17506102
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 270Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS