125-270-JTW
MFR.Part #
125-270-JTW
JLCPCB Part #
C17347093
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 27Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS