125-240-JBW
MFR.Part #
125-240-JBW
JLCPCB Part #
C17679435
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 24Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS