125-200-JBW
MFR.Part #
125-200-JBW
JLCPCB Part #
C17218759
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 20Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS