125-1R6-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
125-1R6-JBW
JLCPCB Part #
C17439883
Package
Plugin,D2.4xL9.8mm
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 1.6Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS