125-1R3-JBW
MFR.Part #
125-1R3-JBW
JLCPCB Part #
C17364871
Description
-65℃~+350℃ 1.3Ω 1.5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS