RTX054701BDTP
MFR.Part #
RTX054701BDTP
JLCPCB Part #
C5141116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS