RTX035102BETP
MFR.Part #
RTX035102BETP
JLCPCB Part #
C5141131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS