RTX031001DETP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTX031001DETP
JLCPCB Part #
C5141145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS