RTT25821JTE
MFR.Part #
RTT25821JTE
JLCPCB Part #
C305111
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS