RTT25752JTE
MFR.Part #
RTT25752JTE
JLCPCB Part #
C333674
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS