RTT256R20FTE
MFR.Part #
RTT256R20FTE
JLCPCB Part #
C458689
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS