RTT25681JTE
MFR.Part #
RTT25681JTE
JLCPCB Part #
C333666
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS