RTT255602FTE
MFR.Part #
RTT255602FTE
JLCPCB Part #
C333642
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS