RTT25510JTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT25510JTE
JLCPCB Part #
C105127
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS