RTT25472JTE
MFR.Part #
RTT25472JTE
JLCPCB Part #
C105121
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS