RTT253R0JTE
MFR.Part #
RTT253R0JTE
JLCPCB Part #
C15120
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS