RTT253320FTE
MFR.Part #
RTT253320FTE
JLCPCB Part #
C333594
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS