RTT25301JTE
MFR.Part #
RTT25301JTE
JLCPCB Part #
C105104
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS