RTT252R0JTE
MFR.Part #
RTT252R0JTE
JLCPCB Part #
C105101
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS