RTT25180JTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT25180JTE
JLCPCB Part #
C458686
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS