RTT251800FTE
MFR.Part #
RTT251800FTE
JLCPCB Part #
C333538
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS