RTT25106JTE
MFR.Part #
RTT25106JTE
JLCPCB Part #
C159193
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS