RTT251050FTE
MFR.Part #
RTT251050FTE
JLCPCB Part #
C333499
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS