RTT20910JTE
MFR.Part #
RTT20910JTE
JLCPCB Part #
C159218
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS