RTT20823JTE
MFR.Part #
RTT20823JTE
JLCPCB Part #
C333455
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS