RTT20751JTE
MFR.Part #
RTT20751JTE
JLCPCB Part #
C159221
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS