RTT20683JTE
MFR.Part #
RTT20683JTE
JLCPCB Part #
C333448
Description
-55℃~+155℃ 200V 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS