RTT204702FTE
MFR.Part #
RTT204702FTE
JLCPCB Part #
C458561
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS