RTT20430JTE
MFR.Part #
RTT20430JTE
JLCPCB Part #
C333400
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS