RTT203R30FTE
MFR.Part #
RTT203R30FTE
JLCPCB Part #
C159240
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS