RTT203R00FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT203R00FTE
JLCPCB Part #
C881754
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS