RTT203303FTE
MFR.Part #
RTT203303FTE
JLCPCB Part #
C333368
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS