RTT20302JTE
MFR.Part #
RTT20302JTE
JLCPCB Part #
C159244
Description
-55℃~+155℃ 200V 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS