RTT20300JTE
MFR.Part #
RTT20300JTE
JLCPCB Part #
C159246
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS