RTT20244JTE
MFR.Part #
RTT20244JTE
JLCPCB Part #
C159248
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS