RTT20242JTE
MFR.Part #
RTT20242JTE
JLCPCB Part #
C159249
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS