RTT20224JTE
MFR.Part #
RTT20224JTE
JLCPCB Part #
C333340
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS