RTT2020R0FTE
MFR.Part #
RTT2020R0FTE
JLCPCB Part #
C159252
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS