RTT20184JTE
MFR.Part #
RTT20184JTE
JLCPCB Part #
C333319
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS