RTT201333FTE
MFR.Part #
RTT201333FTE
JLCPCB Part #
C333296
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS