RTT201300FTE
MFR.Part #
RTT201300FTE
JLCPCB Part #
C333293
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS