RTT18470JTE
MFR.Part #
RTT18470JTE
JLCPCB Part #
C914011
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS