RTT12620JTP
MFR.Part #
RTT12620JTP
JLCPCB Part #
C11017
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS