RTT12273JTP
MFR.Part #
RTT12273JTP
JLCPCB Part #
C333163
Description
-55℃~+155℃ 200V 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS