RTT066804FTP
MFR.Part #
RTT066804FTP
JLCPCB Part #
C159490
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS