RTT05755JTP
MFR.Part #
RTT05755JTP
JLCPCB Part #
C158180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS